Захист прав споживачів при покупці в інтернет-магазині нічим не відрізняється від аналогічних гарантій при відвідуванні традиційної торгової точки.

Всі відносини між покупцем і інтернет-магазином "cantara-drive.com.ua" (продавцем) регулюється Законом України "Про захист прав споживачів".

  • При отриманні зіпсованого товару (товару неналежної якості, пошкодженого в процесі доставки) ми зобов'язуємося продублювати посилку за свій рахунок. Покупець має право повернути сплачену суму при отриманні товару неналежної якості протягом 14 днів або обміняти товар на аналогічний.
  • Ми зобов'язуємося повноцінно і достовірно інформувати клієнта про особливості товарів, що купуються. Ми зобов'язуємося пропонувати товари тільки належної якості та рівня безпеки.
  • Кожен покупець може скористатися послугою "Оплата при доставці". Це стосується будь-яких операцій, крім оплати товарів під замовлення.

Купуючи будь-який товар в інтернет-магазині "cantara-drive.com.ua", Ви можете не сумніватися в стовідсоткової захисту своїх прав.

УВАГА! Виробник товару залишає за собою право вносити зміни відтінку і текстури виробів, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Якщо у Вас залишилися питання, зв'язатися з нами використовуючи контакти на цій сторінці - https://cantara-drive.com.ua/contacts/